אנחנו לא יכולים להבטיח לכם גשם של לידים.

אבל אתר שיעבוד בשבילכם?

בהחלט כן.

יכולנו להבטיח לכם אתר שימטיר עליכם גשם של לידים אבל האמת היא, שבלי להכיר אתכם ואת הקהל שלכם לעומק, זו תהיה אמירה ריקה מתוכן ולא בזאת עסקינן. אנחנו כן יכולים להבטיח לכם שהאתר המרשים שאנחנו נאפיין, נכתוב ונעצב לכם הולך לדבר אתכם ואת הסיפור שלכם, לעבוד בשבילכם ולייצר לכם הזדמנויות עסקיות מדויקות. אחרי עבודה עם עשרות חברות B2B שפיצחנו עבורם את סיפור המותג ותרגמנו אותו לאתר אסטרטגי, מלוטש ומרשים שאורז את כל החוזקות והיתרונות מנקודת מבט שמגישה, קודם כל, סיפור טוב – מילה שלנו, הדרך שלכם לצמיחה מדויקת, חכמה ועקבית, מתחילה כאן. 

בשביל זה אנחנו קמים בבוקר, כל בוקר. מוזמנים לתאם פגישת היכרות קצרה ונבדוק יחד אם יש כאן פיט. ללא התחייבות, ברור. 

שיווק במיקור חוץ, שיווק במיקור חוץ תרי פרבר אליאסף, שיווק במיקור חוץ B2B, שיווק במיקור חוץ לחברות, שיווק במיקור חוץ לארגונים, שיווק במיקור חוץ לעסקים, חברת שיווק במיקור חוץ, משרד שיווק במיקור חוץ, שיווק במיקור חוץ מומלץ, שיווק במיקור חוץ עם ניסיון, צוות שיווק במיקור חוץ, שיווק outsourcing, ניהול שיווק במיקור חוץ, מנהלת שיווק במיקור חוץ

כך נעזור לכם להגיע לשם: 

נבנה את סיפור המותג

נגדיר את ה- DNA השיווקי שלכם, את מערך המסרים האופטימלי למוצר ולמשתמשים, ואת מפת הדרכים השיווקית ליישום סיפור המותג באתר.  

נפתח קונספט קריאייטיבי

נתרגם את סיפור המותג ל׳הוראות הפעלה׳ שיכללו את כל ה- do's & dont's במערך התקשורת השיווקית שלכם.

נבנה מערך מסרים מדויק

נתרגם את סיפור המותג לתוכן אסטרטגי מהודק, בעברית או באנגלית, ונביא לידי ביטוי את כל הפיצ׳רים והניואנסים שזיקקנו בדרך. 

נחבר את התוכן ל-UX, UI

נגדיר איך יתורגם סיפור המותג השלם והקוהרנטי באתר באופן ששם את החוזקות שלכם בפרונט בצורה אותנטית לכם, ורלוונטית לקהלי היעד שלכם  

נצא משולחן השרטוטים

נלווה את תהליך חיבור התוכן האסטרטגי לעיצוב ובניית האתר, ע״י הסטודיו שלנו או שלכם, ונוודא שהסיפור שלכם מתורגם לעולמות הדיגיטל באופן שהוא סימלס. 

כאן מתאמים פגישת היכרות קצרה

בעולם שמבוסס על מנועי החיפוש, תוכן טוב הוא מאסט. יש לכם בדיוק 90 שניות לעזור ללקוחות שלכם לגבש עליכם רושם ראשוני, ולתוכן יש תפקיד מרכזי בזה: מהדיוק בהצגת אופי המותג, הגשת המסרים והצעת הערך, דרך הנעה מדויקת לפעולה, לכל אורך האתר, באופן ששם בפרונט את החוזקות והייחודיות שלכם, והופך את האתר למכפיל כוח עסקי.  

  

אנחנו מתמחים בכתיבה נייטיב בעברית ובאנגלית, אך יש לנו שת״פ ארוך שנים עם חברת תרגומים שתוכל לעזור ולתת מענה מקצועי גם בשפות נוספות.

התשובה כמובן לא חד משמעית ותלויה בהיקף התוכן ומורכבות הדברים וכמובן בזמינות והרספונסיביות שלכם לאורך התהליך. מנסיוננו, אם הכל זורם ואין מורכבות מיוחדת, בדרך כלל מדובר בסדר גודל של בין שבועיים לחודש מרגע שיוצאים לדרך, end to end. 

כתיבת תוכן חדש לאתר מייצרת בדרך כלל אימפקט מהיר, ממגוון כיוונים:
1) תוכן איכותי שדואג לשלב ביטויים אסטרטגיים, יעזור לקדם את האתר במנועי החיפוש.
2) הדיוק במסרים ובהצעת הערך יניב חשיפות ופניות איכותיות ורלוונטיות יותר. הרבה לקוחות מספרים לנו שהם התחילו לקבל פניות מאנשים שמצטטים בדיוק את מה שהם מתקשרים באתר, והמכירות הפכו לקלות הרבה יותר כי הם כבר הגיעו למעמד המכירה ׳מבושלים׳. 
3) התכנים שאנחנו מייצרים דוגלים בהגשת ערך אמיתי ללקוח ובזוית ראייה ששמה אותו בפרונט. לכן, התוכן החדש באתר, בשילוב עם משפך שיווקי חכם שנעזור לכם לאפיין ולייצר, ימצב אתכם כאוטוריטה מקצועית, וישאיר אתכם ב- top of mind של הלקוח הפוטנציאלי, עד שיגיע לבשלות קנייה.

התכנים שאנחנו כותבים מותאמים  לסוג האתר, בין אם מדובר באתרי תדמית, אתרי איקומרס, אתרי למידה והדרכה (פורטלים למיניהם) ועוד. אנחנו כותבים תכנים שיווקיים לרבות מיקרו קופי ומערכי אימייל מרקטינג, תכנים מקצועיים פרופר על המוצרים, תהליכי העבודה/ייצור וכדומה, מערכי למידה והדרכות, מאמרים מקצועיים לבלוג ועוד. 

אפשרי בהחלט, בהנחה שיש אתר ואריזה  גרפית שמדברת את סיפור המותג שלכם ואתם שלמים איתה. במקרה כזה, אסטרטגית התוכן תותאם למבניות ולעיצוב של האתר שלכם כפי שהוא ועם זה ננצח 🙂  

גם וגם וגם

לייצר אסטרטגיית מיתוג מתוך FOMO לא עובד. נקודה. זה כללי מידי, גנרי מידי, ופשוט בינוני. כי אתם לא הכל, והלקוחות שלכם גם לא רוצים שתהיו הכל. הם מבקשים מכם לתת להם מענה ספציפי. בואו נהיה רק, ולא גם וגם.

קראו עוד »

לא מצאת את מה שחיפשת?

זה הזמן להירשם לניוזלטר שלנו
ולקבל את כל מה שמעניין בסטוריטלינג של מותגים מובילים בארץ ובעולם
אחת לשבוע ישירות לתיבת המייל, ארוז יפה יפה