לספר את המוצר שלכם ב- 90 שניות.

כאן יוצרים סרטונים

שמייצרים עסקים.

סרטוני וידאו שיווקיים, אותנטיים, חכמים ולא מזיעים ממאמץ שמעבירים את סיפור המותג שלכם, הם מכפיל כוח שיווקי ויעיל שמטרתו למנף את הביצועים העסקיים שלכם. ממש במקרה זו גם אחת ההתמחויות שלנו, בעולמות ה- B2B.

נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו

בשביל זה אנחנו קמים בבוקר. כל בוקר. כאן מתאמים פגישת היכרות קצרה.

משלב הפיצוח הרעיוני, דרך בניית התסריט ועד להפקת התוכן, אנחנו נדאג לארוז את סיפור המותג שלכם בסרטון שיווקי מהודק ומוכוון ערך, בין אם מדובר בסרטון מוצר, הסברה, תדמית, טסטמוניאלס או Q&A.  ככה אנחנו עושים את זה:

נבנה את סיפור המותג

נגדיר את ה- DNA השיווקי שלכם, את מערך המסרים האופטימלי למוצר ולמשתמשים, והשפה הגרפית שתתמוך בו. 

נייצר את הקריאייטיב

נתרגם את סיפור המותג לתסריט מדויק ומושחז, בעברית או באנגלית, ונביא לידי ביטוי את כל הפיצ׳רים והניואנסים שזיקקנו בדרך.  

שקט, מפיקים

הצוות שלנו כולל מעצבים, צלמים ועורכים מבריקים שיעזרו לערכי המותג שלכם לזרוח. נדאג לצלם, להפיק ולערוך את הסרטון, עבור כל מדיום ב- go to market שלכם.

שיווק במיקור חוץ, שיווק במיקור חוץ תרי פרבר אליאסף, שיווק במיקור חוץ B2B, שיווק במיקור חוץ לחברות, שיווק במיקור חוץ לארגונים, שיווק במיקור חוץ לעסקים, חברת שיווק במיקור חוץ, משרד שיווק במיקור חוץ, שיווק במיקור חוץ מומלץ, שיווק במיקור חוץ עם ניסיון, צוות שיווק במיקור חוץ, שיווק outsourcing, ניהול שיווק במיקור חוץ, מנהלת שיווק במיקור חוץ

כאן מתאמים פגישת היכרות קצרה

התשובה כמובן לא חד משמעית ותלויה במורכבות הדברים, באפיון שייקבע, בחומרי הגלם, בזמינות והרספונסיביות שלכם לאורך התהליך וכדומה. מנסיוננו, אם הכל זורם ואין מורכבות מיוחדת, בדרך כלל מדובר בסדר גודל של שבועיים עד חודש, end to end. 

 אנחנו מתמחים בכתיבה נייטיב בעברית ובאנגלית, אך יש לנו שת״פ ארוך שנים עם חברת תרגומים שתוכל לעזור ולתת מענה מקצועי גם בשפות נוספות.

עלות הפקת סרטון שיווקי הכולל פיצוח אסטרטגי ותוכני, תוכן ואריזה גרפית מושקעת הכוללת כתוביות, נעה בין אלפי שקלים בודדים וצפונה מכך, ותיקבע בהתאם למורכבות התהליך האסטרטגי המקדים, חומרי הגלם, מספר ימי צילום ו/או עריכה, מידת הדחיפות ועוד. 

גם וגם וגם

לייצר אסטרטגיית מיתוג מתוך FOMO לא עובד. נקודה. זה כללי מידי, גנרי מידי, ופשוט בינוני. כי אתם לא הכל, והלקוחות שלכם גם לא רוצים שתהיו הכל. הם מבקשים מכם לתת להם מענה ספציפי. בואו נהיה רק, ולא גם וגם.

קראו עוד »

לא מצאת את מה שחיפשת?

זה הזמן להירשם לניוזלטר שלנו
ולקבל את כל מה שמעניין בסטוריטלינג של מותגים מובילים בארץ ובעולם
אחת לשבוע ישירות לתיבת המייל, ארוז יפה יפה