נעים להכיר,

אנחנו Looma.

סוכנות קריאייטיב קצת שונה בנוף, לעולמות ה- B2B. חיבורים עסקיים הם הגו טו שלנו, והם שמנחים את מהלכי התוכן שאנחנו מייצרים ללקוחות החברה. מהפיצוח האסטרטגי דרך הפיצוח הקריאייטיבי ועד לפיתוח תוצרי תוכן מדויקים ומניבים, נקודת המבט שלנו היא קודם כל אסטרטגית – עסקית, ומוכוונת צמיחה. 

את Looma הקימה תרי פרבר אליאסף ב- 2019, אחרי 15+ שנות ניהול שיווק בכיר במגוון חברות והובלת תהליכי צמיחה. מאז שהוקמה, החברה מספקת מעטפת אסטרטגית – קריאייטיבית למגוון חברות B2B, מסטארטפים ועד ארגונים בשלים שכבר צברו לא מעט קילומטרז׳, ומלווה אותם בתהליכי צמיחה מבוססי תוכן אסטרטגי, חכם ומדויק שמטרתו העיקרית היא למנף את הביצועים העסקיים.
מאחורי הקלעים עומד הצוות המקצועי של Looma שכולל אנשי ונשות מקצוע חריפים ויצירתיים: אנשי קריאייטיב, קופירייטרים, מעצבים, מפתחי אתרים ומצגות, שמאחוריהם אינספור הצלחות והמוטו שלהם הוא ׳עד הפיצוח הבא׳. נשמח לעמוד לרשותכם! 

מוזמנים לתאם פגישת היכרות ללא התחייבות, כדי לראות אם יש כאן פיט  

תהליך העבודה איתנו הוא מהיר, יעיל וקריאייטיבי. הקרדיט מגיע למתודולוגיה המהודקת שפיתחנו, שכוללת 3 שלבי מפתח שלא מפספסים במילימטר, ומבוססת על עבודה עם עשרות חברות B2B ממגוון תעשיות, כל הדרך לצמיחה:

פיצוח אסטרטגי

נזקק איתכם סיפור מותג שמחובר ל- DNA הארגוני ול- go to market שלכם, עם הפנים לצמיחה עסקית.

פיצוח קריאייטיבי

נזקק מסרי-על שידברו אתכם ויעבדו בשבילכם שנים קדימה, בהתאמה לקהלי היעד ולמדיות השונות. נתרגם את כל הטוב הזה לתוצרי תוכן מהודקים שמטרתם אחת היא: לייצר לכם צמיחה. זה יכול להיות אתר, מצגת, סרטון מוצר, קמפיין, בלוג, כנס, פודקאסט, תאתגרו אותנו. 

פיצוח שיווקי

נתרגם עבורכם אסטרטגיית שיווק מחוץ לקופסא שתאפשר לכם להגיע בצורה כירורגית לקהל שלכם ולייצר בולטות, עם ארגז כלים לא שגרתי ומלא במהלכי תוכן שימנפו כל חשיפה למקסימום.

הניסיון

ליווי אינספור תהליכי צמיחה עם חברות B2B ציידו אותנו בכלים להצליח, ומהר. את ההצלחות שלנו אנחנו מססטמים, משכפלים וממשיכים לדייק לשפר, כל הזמן. כן, אופטימיזיציה זו חד משמעית המילה האהובה עלינו בלקסיקון, לכו תבינו.

ההליכה בשוחות

אנחנו לא מייעצים ולא יושבים במגדל שן. אנחנו שותפים שלכם, על מלא, בדברים הגדולים והקטנים. אתכם לאורך כל הדרך, ומעמידים לרשותכם ידע שיווקי ועסקי רב, שבא לידי ביטוי בכל אספק בעשייה ובתוצרים. 

האג׳יליות

כל פרויקט בלומה נפתח בפיצוח אסטרטגי שמאפשר לנו להכיר אתכם לעומק וממשיך לעבודה במודלים המותאמים לצורך, למשאבים ולמקום בו שאתם נמצאים בו.

התוצאות

אנחנו מייצרים נכסים שיווקיים שמחוברים לביזנס ול-ROI חד ערכי ומדיד. אפיון סיפור המותג ויצירת נכסים שיווקיים הם עבורנו כלים אסטרטגיים שמטרתם להניע צמיחה. לא פחות. 

המחויבות

אנחנו מעורבים אישית בכל פרויקט, וזה אומר שלא יהיו כאן הנחות. אנחנו נשאל שאלות קשות, נאתגר את הנחות היסוד שלכם, נאיר זרקור על מה שלא עובד עבורכם מספיק טוב, נססטם ונחזק את מה שכן, ונבנה עבורכם ואתכם מערך שיווקי שיהדהד לאורך זמן ויגדל יחד אתכם.

שיווק במיקור חוץ, שיווק במיקור חוץ תרי פרבר אליאסף, שיווק במיקור חוץ B2B, שיווק במיקור חוץ לחברות, שיווק במיקור חוץ לארגונים, שיווק במיקור חוץ לעסקים, חברת שיווק במיקור חוץ, משרד שיווק במיקור חוץ, שיווק במיקור חוץ מומלץ, שיווק במיקור חוץ עם ניסיון, צוות שיווק במיקור חוץ, שיווק outsourcing, ניהול שיווק במיקור חוץ, מנהלת שיווק במיקור חוץ

איך לשווק מותג נישה מצליח ולעזור לו להפוך לחברה המבוססת על מערך שירותים ומוצרים?

איך לזקק הצעת ערך ייחודית למותג משפחתי ותיק שרוצה לצאת לשוק הגלובלי, בשוק רווי מתחרים?

איך לבנות סיפור מותג אותנטי שמשקף הישגים ואתגרים אדירים של הקמת מגה-פרויקט לאומי, כשדעת הקהל רווייה בהרבה מאוד ביקורת?

נשמח לדבר ולבחון יחד אם יש כאן פיט, ואיך אפשר לעזור לכם לקחת את החברה לשלב הבא. 

גם וגם וגם

לייצר אסטרטגיית מיתוג מתוך FOMO לא עובד. נקודה. זה כללי מידי, גנרי מידי, ופשוט בינוני. כי אתם לא הכל, והלקוחות שלכם גם לא רוצים שתהיו הכל. הם מבקשים מכם לתת להם מענה ספציפי. בואו נהיה רק, ולא גם וגם.

קראו עוד »

לא מצאת את מה שחיפשת?

זה הזמן להירשם לניוזלטר שלנו
ולקבל את כל מה שמעניין בסטוריטלינג של מותגים מובילים בארץ ובעולם
אחת לשבוע ישירות לתיבת המייל, ארוז יפה יפה