איך להגיע לקהל שלכם בצורה כירורגית? איך לייצר בולטות?

כאן משווקים ל-B2B

עם ארגז כלים לא שגרתי.

איך מגיעים בצורה כירורגית לקהל שלכם? איך מייצרים בולטות בים של מפרסמים? זה מתחיל מהסיפור שלכם, וממשיך ל-DNA של השיווק ולחשיבה שהיא הכל חוץ מטריוויאלית. לא נשקר, שיווק B2B יכול להיות מאתגר, אבל הוא גם מגרש המשחקים שלנו ב- 15 השנים האחרונות, וזה אומר שכבר פגשנו והתמודדנו עם אינספור אתגרים של עסקים קטנים וגדולים בדרך לצמיחה, ויש לנו את הידע והכלים לעזור גם לכם לוודא שאף הזדמנות לא מוחמצת וכל חשיפה ממונפת במקסימום. 

בלוג כחממת ידע

בלוג מלא בתוכן איכותי ובעל ערך אמיתי ידבר לקהל יעד מדויק (ולמנועי החיפוש) ויבשל אותו לקראת התקשרות ורכישה. ממש במקרה אוצרות תוכן של בלוגים מעולים זו אחת מתחומי המומחיות שלנו, וכן, אנחנו נשמח לעזור. 

אימייל מרקטינג: עד הדיוור הבא

38% הוא שיעור פתיחת המיילים הממוצע של הלקוחות שלנו, וגם את זה אנחנו דואגים למנף. קמפיין אימייל מרקטינג חכם, עם מערך תכנים שיזרחו מעל ערימת השחת בתיבת המייל של הלקוחות שלכם, ישאיר אותם מעורבים, מחוברים ומצפים לעוד.

לינקדאין כמגרש משחקים

לינקדאין היא מגרש משחקים מעניין למשווקי b2b. עבודת תוכן מדויקת ומגוונת בכלים האורגניים של לינקדאין ובכלים צד ג׳, תחשוף אתכם לקהל רלוונטי, איכותי ומטורגט באופן כירורגי, בעזרתו תתחילו לבנות מערכות יחסים שיצמיחו את המותג שלכם לשלב הבא.

הרצאות ו-וובינרים ממתגים

הרצאה/וובינר היא פלטפורמה מעולה למיתוג ויצירת אינג׳יימנט עם הקהל. מסר חד שעובר מסך, בלי פילטרים, הוא מנוף ליצירת הזדמנויות עסקיות. צריכים עזרה באריזת סיפור המותג שלכם להרצאה/וובינר שמשאירים טעם של עוד? הגעתם למקום הנכון. 

מגזין תוכן לחברות

איך גורמים לעובדי החברה להדהד את העשייה שלכם ולפעול כשגרירים מטעמכם, גם בלי שתבקשו? מחברים אותם:  לעשייה, להישגים, לאתגרים, לאנקדוטות. מגזין תוכן חודשי לעובדים עם כל מה שחשוב לדעת, הוא הצעד ראשון בדרך ליצירת מחוברות ארגונית, ושיווק פה לאוזן שהוא פרייסלס.

קמפיינים מלוטשים היטב

קמפיינים חדים שמעבירים מסר ברור ומלוטש הם הדרך שלנו לוודא שהנכסים שלכם מדלברים. לקרייאיטיב שאנחנו יוצרים לקמפיינים בלינקדאין, בגוגל ובמטא הצלחות מוכחות. מהפיצוח הקריאייטיבי ועד גיבוש תמהיל תוכן מדויק וחכם לכל מדיום.  

כאן מתאמים פגישת היכרות לבדוק אם יש פיט. בלי התחייבות, ברור. 

שיווק במיקור חוץ, שיווק במיקור חוץ תרי פרבר אליאסף, שיווק במיקור חוץ B2B, שיווק במיקור חוץ לחברות, שיווק במיקור חוץ לארגונים, שיווק במיקור חוץ לעסקים, חברת שיווק במיקור חוץ, משרד שיווק במיקור חוץ, שיווק במיקור חוץ מומלץ, שיווק במיקור חוץ עם ניסיון, צוות שיווק במיקור חוץ, שיווק outsourcing, ניהול שיווק במיקור חוץ, מנהלת שיווק במיקור חוץ

כאן מתאמים פגישת היכרות קצרה

גם וגם וגם

לייצר אסטרטגיית מיתוג מתוך FOMO לא עובד. נקודה. זה כללי מידי, גנרי מידי, ופשוט בינוני. כי אתם לא הכל, והלקוחות שלכם גם לא רוצים שתהיו הכל. הם מבקשים מכם לתת להם מענה ספציפי. בואו נהיה רק, ולא גם וגם.

קראו עוד »

לא מצאת את מה שחיפשת?

זה הזמן להירשם לניוזלטר שלנו
ולקבל את כל מה שמעניין בסטוריטלינג של מותגים מובילים בארץ ובעולם
אחת לשבוע ישירות לתיבת המייל, ארוז יפה יפה